O firmě

Firma SAAR působila v Trutnově několik let jako fyzická osoba a dne 9. listopadu 1999 se stala osobou právnickou a přesídlila do Prahy, kam přesunula většinu svých podnikatelských aktivit. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní cenově dostupné účetní, ekonomické, finanční , organizační, administrativní a poradenské služby pro právnické, fyzické osoby, běžné občany a začínající podnikatele.

Vztahy mezi naší firmou a klientem jsou založeny na dlouhodobějších osobních vztazích při dodržení naprosté diskrétnosti a profesionality.

Naše firma se specializuje na malé a střední podnikatelské subjekty. Snahou je ulehčit podnikatelům náročnou administrativu, zařizování po úřadech a odlehčit jim veškerým účetním dokladům. Klademe velký důraz na přesnost, odbornost, kvalitu a cenovou dostupnost při poskytování služeb.

Účetnictví je zpracováváno dle požadavků klienta průběžně v měsíčním, čtvrtletním, pololetním či ročním cyklu. Firma zpracovává účetní agendu dle zákona o Účetnictví a souvisejících zákonů.

Naši pracovníci mají ekonomické vzdělání, praxi v účetní a daňové oblasti s certifikací svazu účetních. V průběhu účetního období se vzdělávají na seminářích a školeních, průběžně jsou sledovány aktuální informace v odborných časopisech a novinách, na internetu, získávání zkušeností při konzultacích s úřady.

NAŠI PARTNEŘI:
pizzerie kolín | pizzerie mladá boleslav | pizzerie pardubice | stavebniny